KARRIER a Niketrans Targonca Kft.-nél

ANYAGGAZDÁLKODÁSI MUNKAKÖR

Két világmárka kizárólagos forgalmazásával, minőségi targoncák, adapterek, kiegészítők értékesítésével, szervizelésével, bérbeadásával foglalkozó, több évtizede sikeres magyar tulajdonú vállalkozás, elhivatott munkatársat keres anyaggazdálkodási munkakörbe raktározási tevékenységeinek támogatásához.

A KÖVETKEZŐ FELADATOK VÁRNAK ÖNRE:

  • Alkatrészek műszaki beazonosítása, megrendelése
  • Alkatrész árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás az alkatrész vevőinkkel
  • Alkatrészek beérkeztetése, rendszerünkbe könyvelése
  • Készletek folyamatos nyomon követése
  • Raktári feladatok elvégzése, alkatrész kiszolgálás

ÖN AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Jó műszaki érzéke van
  • Képes műszaki rajz olvasására, robbantott ábrák értelmezésére
  • Raktározási tapasztalattal rendelkezik
  • Nyitott rugalmas a munkavégzésre
  • Középszintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

AMIT NYÚJTUNK:

Teljes munkaidőre bejelentett munkaviszony, hivatalos elszámolás, stabil munkahely. Versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség. Fiatal, lelkes csapat, akik Önért is dolgoznak!
Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni!

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével!
A pályázatokat az alábbi címre várjuk elektronikus vagy postai úton:
Elektronikus: imre.gaspar@niketarg.hu / mihaly.kovacs2@niketarg.hu
Postai: Niketrans Targonca Kft., 8184, Balatonfűzfő, Szállás u.1

AUTÓSZERELŐ, AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Prémium szerviz keres prémium fizetéssel gyakorlott autószerelőket, autóvillamossági szerelőket Hangcha/ CAT targonca márkaszervizébe.

Elvárások: Biztos szakmai háttér/tudás.

Előnyt jelent számítógép felhasználás szintű ismerete és angol idegen nyelv ismerete.

Bérezés kiemelt szintű.

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát az info@niketarg.hu email címre! Munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!

Hírlevél